Блог

НОВА HYUNDAI SONATA – ВЖЕ В УКРАЇНІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ!

No. 359|2016-04-28

ЛІДЕР РЕЙТИНГІВ KELLEY BLUE BOOK ТА TOP SAFETY PICK+ 2016 – НОВА HYUNDAI SONATA – ВЖЕ В УКРАЇНІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ!

Отримавши найвищі оцінки експертів автомобільного світу, нова Hyundai Sonata сьомого покоління вже представлена в Україні. Так у всіх офіційних дилерських салонах компанії Хюндай Мотор Україна стартували продажі цього досконалого автомобіля.

Інтер’єр оновленого седана – художнє втілення солідності і респектабельності, які підкреслюють його якість і преміальність. Автомобіль став помітно просторіше, комфортніше та має підвищений рівень безпеки, звуко- та шумоізоляції.

Двигуни нової Sonata стали потужнішими. Автомобіль комплектується економічним високоефективним 2,0-літровим бензиновим мотором потужністю 154 к.с. А для поціновувачів динамічного розгону доступний 2,4-літровий 4-циліндровий двигун потужністю 178 к.с., який завдяки системі постійної зміни фаз газорозподілу (D-CVVT) став ще більш потужним, надійним і довговічним.

Автомобіль вразить набором додаткових функцій та сучасним обладнанням: подушка безпеки в зоні колін водія, широкий спектр систем допомоги в управлінні і безпеки (ABS, ESP, EBD, BAC, HAC), адаптивний круїз-контроль з функцією екстреної зупинки, система контролю сліпих зон і розмітки, автоматичне перемикання світла, мультимедійний комплекс з навігацією (аудіосистема, голосове керування, телефон, підтримка Ipod, навігація), функція дистанційного відкриття кришки багажника –Smart Trunk та ще багато приємних бонусів.

Нова Hyundai Sonata отримала лідерство у найвпливовіших рейтингах світу за показниками безпеки та комфорту і, тепер, українці отримали можливість оцінити її нескінченні переваги.

Пред
АВТОМОБІЛІ HYUNDAI НАЙКРАЩІ У СВІТІ!
След
HYUNDAI на Липинського вітає Вас із світлим і радісним святом – Великоднем !