Блог

HYNDAI TUCSON ТА GENESIS ОТРИМАЛИ ПРЕМІЮ TRUECAR PRE-OWNED VALUE AWARDS

No. 366|2016-05-11

Основні світові ресурси вторинного ринку транспортних засобів назвали автомобілі Hyundai Motor Company найякіснішими та найнадійнішими у 2016 році.

Всесвітньо відома аналітична організація ALG, що аналізує динаміку зниження цін та їх критерії на вторинному ринку авто, нагородила Tucson та Genesis премією TrueCar owned Value Awards.

Та,к результати дослідження показали, що станом на 2016 рік Tucson та Genesis відповідають технічним характеристикам нових авто. Мізерний коефіцієнт зносу відчули і покупці, які ощасливлені такими перевагами комфортних та стильних автомобілів.

Генеральний директор ALG підкреслив сильні сторони Hyundai порівняно з іншими автомобілями під час нагородження: «Кожен з оцінюваних автомобілів Hyundai є унікальним в своєму сегменті. Динамічний дизайн, різноманіття функцій та надійність – критерії визнання авто покупцями, що підтверджує високий рівень попиту».

Надійність та якість машин Hyundai вкотре підтверджується задоволеними власниками, що вдало помічено та гідно оцінено експертами автомобільного світу – суддями TrueCar owned Value Awards 2016.

А новий TUCSON 2,0 дизель, в комплектації експес, кольору мокрий асфальт вже з нетерпінням чекає свого власника в автосалоні HYUNDAI на Липинського

Вул. Липинського, 36

Деталі за тел.: (032)242-49-42

 

Пред
НЕЧУВАНА АКЦІЯ ВІД ЛІДЕРА У СВОЄМУ КЛАСІ – ПРЕМІАЛЬНОГО КРОСОВЕРА SANTA FE!
След
ПРЕСТИЖНИЙ РЕЙТИНГ БЕЗПЕКИ АВТОМОБІЛІВ ВИЗНАВ HYUNDAI SANTA FE SPORT НАЙБЕЗПЕЧНІШИМ КРОСОВЕРОМ