Блог

ПРЕСТИЖНИЙ РЕЙТИНГ БЕЗПЕКИ АВТОМОБІЛІВ ВИЗНАВ HYUNDAI SANTA FE SPORT НАЙБЕЗПЕЧНІШИМ КРОСОВЕРОМ

No. 367|2016-05-19

Один з найавторитетніших рейтингів безпеки автомобілів світу Top Safety Pick + знову визнає лідером Hyundai. Santa Fe Sport отримала нагороду рейтингу, ставши найбезпечнішим кросовером.

Top Safety Pick + вважається впливовою премією інституту дорожньої безпеки (Іnsurance Institute for Highway Safety,IIHS), яка оцінює безпеку транспортного засобу на основі результатів п’яти складнихкраш-тестів, а також оцінки систем попередження та запобігання аварії.

Провідні системи безпеки стандартної комплектації Hyundai Santa Fe Sport: системи контролю, сім подушок безпеки, дискові гальма, система автоматичного гальмування, ABS з електронним розподілом гальмівного зусилля (EBD) і система контролю тиску в шинах (TPMS), вразили суддів ефективністю та результативністю.

Преміальний кросовер не тільки продемонстрував вражаючі результати захисту водія та пасажирів у краш-тестах, але й показав високий рівень уникнення аварій, завдяки ефективним системам виявлення і попередження аварійних ситуацій на дорозі.

«Систем запобігання аварії Santa Fe Sport заробляє найвищий рейтинг», – сказав Девід Зібу, головний науковий співробітник IIHS, додавши, що тести виявили високу здатність автомобіля попереджувати як лобові, так бокові і задні зіткнення.

Визнання автомобілів Hyundai Top Safety Pick + стає індикатором інноваційності та прогресивності технологій, які розроблені та імплементовані брендом в авто з турботою про своїх водіїв та їх пасажирів.

 

 

Пред
HYNDAI TUCSON ТА GENESIS ОТРИМАЛИ ПРЕМІЮ TRUECAR PRE-OWNED VALUE AWARDS
След
МАСШТАБНІ ЗНИЖКИ ВІД HYUNDAI! ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ НА НАЙПОПУЛЯРНІШІ МОДЕЛІ!