Блог

АВТО ВІД HYUNDAI НОМІНОВАНІ НА ЗВАННЯ «КРАЩИЙ АВТОМОБІЛЬ СВІТУ»

No. 391|2016-10-12

Головна подія автомобільного календаря цього року – Паризький міжнародний автосалон –бурлить подіями, враженнями, неймовірними авто, а також передчуттям знакових премій.
Так в межах Паризького автомундіаля названі номінанти престижного конкурсу World Car of The Year 2017 року, який визначає найкращі автомобілі світу.
За звання кращого авто планети змагатимуться 22 моделі авто різних марок, серед яких почесне місце зайняли Hyundai Elantra та Hyundai Genesis G80.
Розкішний Hyundai Genesis G80 також додатково отримав статус претендента на звання найкращого преміального авто у окремій номінації впливового конкурсу World Car of The Year.
Переможця грандіозної премії визначить авторитетне журі, що складається із 73 автомобільних журналістів із 24 країн світу.
Оголошення результатів World Car of The Year (WCOTY) та церемонія нагородження призерів пройдуть у квітні наступного року на автосалоні у Нью-Йорку.
Автомобілі Hyundai підкорюють та вражають світ. Статус номінанта на звання найкращих авто на планеті – яскравий та беззаперечний доказ цього.
 
Пред
«Хюндай Мотор Україна» розпочинає соціальний проект «H-road»
След
З днем захисника України!