Блог

Hyundai Motor посів перше місце у рейтингу якості журналу Auto Bild

No. 404|2016-12-19

Hyundai Motor впевнено посів перший рядок рейтингу якості журналу Auto Bild 2016 року. Ця перемога в одному з найпрестижніших конкурсів в автомобільній галузі – третя в активі компанії за останні сім років. До цього автомобілі Hyundai визнавалися найкращими в рейтингу якості та надійності Auto Bild у 2010 и 2011 роках. Журнал Auto Bild щорічно проводить оцінювання якості та надійності автомобілів, відштовхуючись від відгуків та опитувань клієнтів, а також орієнтуючись на комплексне тестування автомобілів.

Загальний бал Hyundai Motor у рейтингу Auto Bild складає 2,14 з 5. «Це серйозний успіх. Відмінна робота, Hyundai!» — так відгукнулися про перемогу компанії представники команди випробувачів. Hyundai Motor завоювала перше місце тричі за сім років, піднявшись на дві позиції з третього місця рейтингу минулого року. Експерти журналу були приємно вражені результатами моделей Hyundai в ресурсних випробуваннях. Hyundai i30 подолав більш ніж 100 000 км з оцінкою «1» та став найкращим автомобілем в ресурсних випробуваннях за всю історію рейтингів Auto Bild. Виходячи з результатів ресурсних випробувань, які тривають у Німеччині й понині, Hyundai i30 —  не поодинокий приклад. В Auto Bild відмічають: «Hyundai може по праву пишатися підвищенням якості за останні кілька років. Позитивний імідж автомобілів компанії підтверджується результатами моделей i10 и Tucson, які здолали по 30 000 км без жодної несправності».

«Якість —  це ключовий елемент стратегії бренду Hyundai. Перше місце у рейтингу якості Auto Bild — це яскрава демонстрація досвіду та технологічного рівня Hyundai Motor, яка підкреслює наші успіхи у прагненні стати до 2020 року провідним азіатським брендом в Європі», — коментує Томас Шмід, технічний директор Hyundai Motor Europe.

Auto Bild складає рейтинг якості та надійності провідних автомобільних брендів з 2001 року. Одним з ключових елементів оцінки є задоволеність клієнтів. Журнал оцінює усі відкличні кампанії та виправлення автомобілів на протязі року, а також результати звіту Бюро технічного контролю Німеччини, яке відповідає за встановлену законодавством загальну перевірку транспортних засобів. В остаточному рейтингу враховуються показники ресурсних випробувань протяжністю 100 000 км з власної бази даних Auto Bild, а також результати цехових випробувань. При складанні рейтингу до уваги приймається кількість скарг читачів, яка демонструє ступінь задоволеності власників та вказує на можливі типові 

 

Пред
Hyundai Motor має намір стати азіатським брендом №1 на автомобільному ринку Європи
След
Hyundai Motor представить своє бачення транспорту майбутнього на Міжнародній виставці споживчої електроніки у Лас-Вегасі