Блог

«Хюндай Мотор Україна» - національний партнер конкурсу «Євробачення-2017»

No. 418|2017-02-23

Компанія «Хюндай Мотор Україна», стала національним партнером 62-го пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який відбудеться у Києві 9-13 травня 2017 року.

Компанія «Хюндай Мотор Україна» стала національним партнером одного з найпопулярніших пісенних конкурсів Європи, який вдруге у своїй історії відбудеться в Україні. В рамках співробітництва з організаційним комітетом «Євробачення-2017» компанія «Хюндай Мотор Україна» також надасть автомобілі марки Hyundai для обслуговування міжнародних делегацій країн-учасниць, які потраплять до півфінальної та фінальної частини конкурсу.

Проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» стане надзвичайним міжнародним заходом та єдиною культурною подією, яка у широкому сенсі об’єднає всі європейські країни та всі культури.

«Хюндай Мотор Україна» вирішила підтримати «Євробачення-2017» тому, що головні цінності пісенного фестивалю тісно переплітаються з цінностями концепції бренду Hyundai – Modern Premium, яка розширює поняття про автомобіль як транспортний засіб та змінює якість життя його власників на краще.   

У цьому році в конкурсі «Євробачення-2017» візьме участь рекордна кількість країн – 43. Представник від України візьме участь у другому півфіналі, що триватиме 11 травня. Усього до фінальної частини конкурсу вийдуть по 10 представників країн-учасниць, які отримають максимальну кількість балів у півфіналах. Півфінали та фінал конкурсу відбудуться на сцені Міжнародного виставкового центру з 9 по 13 травня 2017 року. Організатором пісенного фестивалю «Євробачення-2017» є ПАТ НСТУ (UA:Перший), в ефірі та на сайті якого будуть ексклюзивно транслюватися півфінали та фінал конкурсу.  

Пред
Легендарний седан бізнес-класу Hyundai Sonata можна придбати на особливо вигідних умовах
След
Дизайн Hyundai i30 нового покоління відмітили нагородою iF Design