Блог

HYUNDAI SANTA FE ПІДКОРИВ АНТАРКТИДУ

No. 433|2017-04-23

Hyundai Santa Fe став першим автомобілем, який підкорив Антарктику.

Hyundai Santa Fe став першим автомобілем, який підкорив Антарктику. Правнук легендарного дослідника сера Ернеста Шеклтона, Патрік Бергель, став першим, хто перетнув Антарктику на легковому авто.

30 днів. 5 800 кілометрів криги. Саме стільки часу та таку відстань подолали учасники дослідницької групи на автомобілі при температурах до мінус 28 градусів за Цельсієм.
Компанія Hyundai Motor допомогла дослідникам реалізувати почате героїчним Ернестом Шеклтоном ще 100 років тому. Рекорд був становлений завдяки Hyundai Santa Fe з дизельним двигуном об’ємом 2,2 літри та з покращеними функціями прохідності.

«Ми знали про історію сера Ернеста Шеклтона, який з мужністю і новаторським духом намагався перетнути Антарктику. Ми провели паралелі і зрозуміли, що зобов’язані допомогти втілити те, що він почав сто років тому. І нам це вдалося!», – прокоментував визначну подію Скот Ноу, керівник маркетингового підрозділу Hyundai Motor.

Які випробування витримали учасники експедиції та позашляховик Hyundai Santa Fe, ви можете побачити у захоплюючому відео.

 

Пред
Hyundai Accent New від 379 800 грн.
След
Графік роботи на травневі свята