Блог

Подробиці дизайну Kona

No. 435|2017-05-10

У п’ятницю, 28 квітня 2017 року, компанія Hyundai Motor розкрила нові подробиці стосовно дизайну та термінів світової прем’єри своєї нової моделі – Kona.

Сьогодні компанія Hyundai Motor поширила новий тизер моделі, на якому можна побачити особливості дизайну передньої частини автомобіля: шестикутна решітка радіатора Cascading Grille, світлодіодні фари головного світла та розташовані над ними вузькі денні ходові вогні,  що посилюють візуальне враження. Розділені фари на передній частині підкреслюють впевнений, прогресивний вигляд автомобіля з витонченими та гострими формами.

Світова прем’єра абсолютно нового кросоверу відбудеться влітку 2017 року.  

Раніше повідомлялось, що вивід на ринок абсолютно нового позашляховика Kona стане важливим кроком Hyundai Motor на шляху до реалізації однієї з головних стратегічних цілей компанії – стати азіатським брендом №1 на автомобільному ринку Європи до 2021 року. Ця стратегія передбачає виробництво 30 нових моделей та модифікацій, які відповідають високим вимогам європейських покупців.

Під час розробки Kona інженери Hyundai Motor зробили акцент на поліпшені  динамічних характеристик автомобіля, що відповідає намірам компанії встановити нові стандарти продуктивності для кросоверів B-SUV сегменту. Kona має самий просторий у класі салон та інноваційні дизайнерські рішення, які відображають бачення компанії щодо модельної лінійки позашляховиків нового покоління.    

Пред
Графік роботи на травневі свята
След
Тест-драйв і30 нового покоління в Auto.ria