Блог

Hyundai Tucson Trend - нова комплектація Hyundai Tucson

No. 445|2017-07-31

З 1 серпня 2017 року в офіційній дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» стартують продажі нової комплектації кросовера Hyundai Tucson Trend.

З 1 серпня 2017 року в офіційній дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» стартують продажі нової комплектації кросовера Hyundai Tucson Trend. У новій версії модель доступна з 2.0 літровими бензиновим та дизельним двигунами і автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач. 

Бестселер марки Hyundai, кросовер Tucson третього покоління, користується стабільним попитом в Україні. Аби розширити аудиторію покупців моделі, компанія «Хюндай Мотор Україна» виводить на український ринок нову комплектацію – Tucson Trend.

До переліку обладнання, доступного у цій комплектації, входять:

·         Шість подушок безпеки

·         Сучасні системи активної безпеки та допомоги водію

·         Мультимедійна система з навігацією та 8-дюймовим сенсорним дисплеєм

·         Кнопка запуску двигуна

·         Електронне паркувальне гальмо з функцією Autohold

·         Камера заднього виду

·         Датчик дощу

·         Панель приладів Supervision з 4.2-дюймовим екраном бортового комп’ютера

 

та багато інших опцій.

В даний час кросовер Tucson у версії Trend можна купити у двох модифікаціях: з 2.0 літровим бензиновим двигуном і АКПП та 2.0 літровим дизельним мотором і АКПП. Обидві модифікації оснащені системою повного приводу.

Автомобілі Hyundai Tucson можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance

Пред
H-road 2017 Відповідальність на дорогах – передусім
След
З днем незалежності України!