Блог

Hyundai Tucson найнадійніший компактний кросовер 2018 року за рейтингом JD Power

No. 464|2018-02-20

Каліфорнія, 14 лютого 2018 року - Tucson Hyundai отримав нагороду в категорії компактних кроссоверів. JD Power у своєму дослідженні надійності автомобілів 2018 року (VDS).

FOUNTAIN VALLEY, Каліфорнія, 14 лютого 2018 року - Tucson Hyundai отримав нагороду в категорії компактних кроссоверів. JD Power у своєму дослідженні надійності автомобілів 2018 року (VDS). Щорічний огляд надійності автомобілів показав, що Tucson займає перше місце у своїй класі, випередивши провідних конкурентів. Tucson пропонує спортивний стиль, видатну ефективність та передові технології безпеки. В цілому, Hyundai отримав достойне 6 місце в цілому по галузі і 3 за серед не преміум категорії автомобілів, знизивши показник PP100 на дев'ять проблем. Hyundai Santa Fe зайняв ІІ місце у своєму сегменті.

«У одному з найбільш конкурентних сегментів автоіндустрії Tucson займає найвищу позицію у своєму класі», - повідомив віце-президент Hyundai Motor America з задоволення клієнтів Баррі Ратслафф. «Hyundai пропонує клієнтам авто з високою цінністю, які витримують випробування часом. Якість та надійність наших моделей важливі для переконання власників в тому, що ми піклуємося про їх клієнтський досвід Hyundai після покупки авто в дилерській мережі. Результати Santa Fe і Tucson показують, що довготермінова якість  нашої розширеної лінійки кросоверів є нашою реальною силою».

Tucson 2018 модельного року Tucson отримав 7-дюймову мультимедійну систему з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, HD Radio та підігрівом сидінь. Більше 90 відсотків Tucson 2018 модельного року отримають ці технології та доступні в дилерів.

Цього року дослідження проводиться в 29 раз, авто перевіряються на наявність проблем, що виникли протягом року експлуатації у власників з автомобілями 2015 модельного року.  Загальна надійність визначається кількістю проблем, що виникли на 100 транспортних засобів (PP100), менший показник – означає кращу якість. Дослідження охоплює 177 специфічні проблеми, згруповані в 8 основних категорій.

 

Пред
Команда Hyundai Motorsport виграла ралі Швеції
След
Приголомшливо вигідні ціни на Hyundai Tucson Turbo