Заправка автокондиціонерів

З моменту першої своєї появи в 1930 році на автомобілях Кадиллак системи автомобільного кондиціонування повітря пройшли великий шлях. На сучасних автомобілях встановлюються системи «клімат-контролю» з зональним поділом.
 
Компресор системи кондиціонування одна з найбільш дорогих і вразливих частин системи. Тому ми стверджуємо:
 
СЕРВІС СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ДЕШЕВШЕ РЕМОНТУ
 
Як і будь-яка механічна система, автомобільний кондиціонер необхідно періодично обслуговувати. У процесі експлуатації в системі накопичуються продукти зносу, фреон втрачає свої робочі властивості. Так як фреон дуже тікучий, навіть незначна розгерметизація може призвести до відмови системи. Для підтримки системи в робочому стані досить обслуговування один раз на рік.

Для обслуговування системи кондиціонування на нашій СТО ми використовуємо професійне обладнання фірми TEXA модель: KONFORT 650EVOLUTION .
 
Наше обладнання дозволяє проводити всі операції з обслуговування системи кондиціонування в автоматичному режимі, що дозволяє уникнути впливу «людського фактора» .
 
Процес обслуговування відбувається в кілька циклів:
 
Цикл 1 - Рекуперація.
 

Під час цього циклу проводиться відкачка старого фреону з системи. Оцінюється його кількість і на підставі цього можна зробити висновок про можливі витоки.

Цикл 2 - Вакувмованння.
 
В системі створюється розрідження і відбувається витримка протягом 15-30 хвилин. Якщо система герметична , обладнання автоматично переходить до завершального циклу.
 
Цикл 3 - Заправка.
 
Під час цього процесу в систему вводиться необхідна кількість нового фреону , масла для змащення системи та ультрафіолетовий барвник. Завдяки електронній вазі, вбудованій в устаткування, операція стає надійною а вимірювання точні. Ультрафіолетовий барвник дозволить у разі пошкодження системи вказати на місце витіку.
 
КОРИСНІ ПОРАДИ
 
Раз на два-три тижні вмикайте кондиціонер на 2-3 хвилини (навіть взимку).
 
За 3-5 хвилин до парковки відключіть кондиціонер. Кожен з нас бачив, коли холодну пляшку дістають з холодильника, на ній утворюється конденсат. Те ж саме відбувається з випарами, які знаходиться в салоні автомобіля під панеллю приладів. Змішуючись з навколишнім теплим повітрям конденсат, створює прекрасне середовище для розмноження бактерій, тому, коли на наступний ранок ви включаєте кондиціонер відчувається неприємний запах.
 
Раз на рік міняйте фільтр салону. Часто говорять фільтр кондиціонера, але це неправильно. Все повітря поступає в салон автомобіля проходить через фільтр, незалежно від того включений або виключений кондиціонер.
 
Замовити послугу ви можете за адресою:
 
Автоцентр "Хюндай на Липинського"
 
м. Львів, вул. Липинського 36.
 
ТЕЛ: (032) 242 49 42
 
ТЕЛ. СТО: (032) 242 52 02

 

Google