Запчастини

Hyundai центр Львів пропонує лише оригінальні запчастини та аксесуари, на які поширюється гарантія від виробника.
 
 
На нашому складі в наявності є широкий асортимент запчастин Хюндай, тому ми в будь-який момент може запропонувати вам все необхідне. Крім цього, є можливість оперативної доставки необхідних комплектуючих з центральних складів виробників, що знаходяться в Києві, Азії і Європі. Ми поставляємо запчастини Hyundai не тільки для нових автомобілів, але і для тих моделей, які вже зняті з виробництва.
 
 
Також у нас ви можете підібрати аксесуари і додаткове обладнання для будь-яких автомобілів марки Hyundai. У нашому каталозі представлені такі необхідні кожному автовласнику товари, як охоронні комплекси, аудіо-та відеоапаратура і навігаційні системи. Крім того, ми допоможемо зробити ваш автомобіль індивідуальним і неповторним зовні за рахунок навісного обладнання та різних аксесуарів для вдосконалення інтер'єру машини. Також за нашими фірмовим каталогом ви можете зробити замовлення сувенірної продукції. Годинники, брелки, окуляри, гаманці, візитниці, футболки, сумки та інші корисні дрібниці стануть в нагоді вам не тільки в машині, але вдома, в офісі, у відпустці.
 
Кваліфікований персонал дилерського центру «Hyundai на Липинського» допоможе вам з вибором необхідних запчастин та додаткового обладнання.
 
Ми пропонуємо вам скористатися нашим зручним сервісом - можливістю замовлення запчастин за допомогою розташованої нижче форми онлайн-заявки.
 

Hyundai центр Львів

м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-52-02