Діагностика ходової

Ходова частина автомобіля є конструктивною частиною автомобіля, яка найбільш схильна до зносу. Саме ходова частина постійно відчуває змінні навантаження залежать від рельєфу місцевості по якій рухається автомобіль. Від стану ходової залежить стійкість автомобіля на дорозі, його маневреність і стійкість, що відповідно забезпечує безпеку руху. Тому ходова частина повинна перебувати в справному стані. У цьому зв'язку потрібен постійний контроль.

Діагностику ходової рекомендується проводити регулярно не рідше як 1 раз при пробігу 10-15 тисяч км.

Наш сервісний центр проводить усі заходи з технічного обслуговування і ремонту ходової частини всіх моделей Hyundai.
 
Ремонт ходової Hyundai, як і будь-якого іншого сучасного автомобіля - відповідальне захід, що вимагає від майстрів високого професіоналізму, практичного досвіду і сучасного устаткування.
Ремонт ходової Hyundai - досить трудомістка робота, з урахуванням тієї кількості моделей і модифікацій, які виробляються компанією Hyundai. Проте, існують традиційні процедури, які виконуються на всіх моделях автомобілів Hyundai:
 
  •  Діагностика ходової
  •  Ремонт ходової
  •  Заміна деталей підвіски
  •  Ремонт рульового управління
  •  Комп'ютерний схід - развал
  •  Ремонт рулевих тяг і наконечників
  •  Заміна ричагів
  •  Заміна амортизаторів
 
Ремонт ходової Hyundai дуже тісно пов'язаний з рульовим керуванням і гальмовою системою, тому наші фахівці під час діагностики підвіски приділяють велику увагу цим вузлам, а також не менш важливим системам вашого авто. 
 
Послуга діагностики підвіски Hyundai включає в себе: 
 
- Перевірку амортизаторів, пружин, важелів. 
- Перевірку кульових опор, сайлентблоков, рульових наконечників, рейки, пиляків. 
- Перевірку підшипників маточин. 
- Перевірку витратних частин гальмівної системи - колодки і диски. 
- Перевірку гідравлічної системи на підтікання.
 
 
Після проведення діагностики підвіски проводиться ремонт ходової Hyundai, при цьому наші фахівці керуються тільки рекомендаціями виробника Hyundai стосовно тієї чи іншої деталі. У кожної деталі є свій термін служби.
 
Вузли, які відчувають самі високі навантаження ( сайлентблоки, шарові, амортизатори і т.д.), рекомендується міняти відразу в комплекті, агрегати і системи (наприклад, рульова рейка) ремонтуються штатними ремкомплект або змінюються в зборі. Колісні диски піддаються рихтування (прокат), литі ремонтуються за допомогою зварювання.
 
Ремонт ходової Hyundai на нашому автосервісі буде обходитися вам значно дешевше, якщо ви будете систематично приїжджати до нас на діагностику. Це займає 15-20 хвилин, але дозволяє вчасно виявляти потенційні загрози для ходової частини вашого автомобіля Hyundai.

Онлайн запис на СТО