Шиномонтаж

В листопаді сам час записатись на шиномонтаж. Наші майстри для шиномонтажу використовують обладнання , яке задовольняє всім сучасним вимогам і дозволяє гарантувати відмінний результат провоеденних шиномонтажних операцій . Таке обладнання дозволяє нам здійснювати шиномонтаж коліс різних типів і розмірів, включаючи шиномонтаж низкопрофильной гуми.
 
 
Ви можете приїхати до нас в будь-який зручний для вас час і шиномонтаж (вул. Липинського 36) вирішить всі виниклі проблеми з колесами.
 
Стандартний комплекс послуг включає мийку коліс, їх зняття, установку, демонтаж і балансування. Шиномонтаж сервісного центру Хюндай на Липинського це сервісний центр де працюють досвідчені співробітники, озброєні сучасним обладнанням. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід роботи, який дозволяє якісно і надійно виконувати шиномонтаж. Всі види шиномонтажних робіт проводяться максимально оперативно .
 
У сервісного центру Хюндай на Липинського ви зможете скористатися послугами шиномонтажу не тільки автомобілів Hyundai, але шиномонтаж легкових автомобілів інших марок, позашляховиків, кросоверів, мінівенів і мікроавтобусів. На всі послуги шиномонтажу сервісу надається гарантія.
 
 
Шиномонтаж коліс - ремонт дисків, прокатка, розточування, фарбування литих дисків автомобіля.
 
Шиномонтаж включає ремонт автомобільних шин і камер легкових і вантажних автомобілів всіх виробників.
 
 
 
 
Замовити послугу ви можете за адресою:
 
Hyundai центр Львів
 
м. Львів, вул. Липинського 36.
 
ТЕЛ: (067) 242 42 00
 
ТЕЛ. СТО: (032) 242 42 00