Заміна масла

Будь автовласник знає, що для підтримки машини у відмінному стані слід регулярно проводити її технічне обслуговування, включаючи заміну масла. Дана процедура дуже важлива, оскільки дозволяє протягом тривалого часу зберегти працездатність двигуна на хорошому рівні. СТО Hyundai центр Львів пропонує оперативно і якісно поміняти моторне масло.

заміна масла у львові

 

Заміна масла двигуна

Даний мастильний матеріал дозволяє знизити тертя між деталями, що підвищує стійкість до корозії і зносу. Але з часом технічне масло втрачає свої якості через перенасиченість домішками. При своєчасній заміні масла в моторі істотно підвищується ресурс силового агрегату, зменшується споживання палива, поліпшуються екологічні показники і динамічні характеристики авто.
Виконувати заміну масла в двигуні ( ціна цієї процедури в нашому Автотехцентр приємно здивує кожного автовласника ), рекомендується через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. Залежно від умов водіння, марки та виду двигуна транспортного засобу даний показник може змінюватися. В даний час ми можемо запропонувати наступні моторні масла:
 
- напівсинтетичні. Даний матеріал на 30-50 % складається з синтетичної основи і на 50-70% з мінеральної. Така олія має досить стабільними характеристиками;
- синтетичні. Ці масла допомагають збільшити потужність двигуна і знизити витрату палива, до того ж вони чудово поводяться навіть при низьких температурах;
- мінеральні. Найбільш дешевий варіант мастильного матеріалу. Втрачає свої властивості швидше, ніж синтетичні і напівсинтетичні аналоги, тому частіше інших видів масел вимагає заміни.
 
На нашому СТО використовується найсучасніше обладнання, за рахунок чого заміна масла в двигуні здійснюється дуже швидко і просто. Варто відзначити, що проведення даної процедури в спеціалізованих автосервісах гарантовано забезпечить надійність і відмінну працездатність вашого двигуна.
 
При заміні масла в двигуні входять наступні послуги: 
  •  Відкачування старого моторного масла; 
  •  Заміна масляного фільтра; 
  •  Заливання нового масла в мотор;
 
Заміна масла в АКПП
 
В даний час величезна кількість автомобілів оснащуються автоматичною трансмісією, завдяки якій можна збільшити ресурс роботи двигуна, вибрати режим руху і створити комфортні умови поїздки, тому так важливо проводити регулярне технічне обслуговування АКПП навіть за відсутності рекомендацій про заміну масла.
 
Даний мастильний матеріал сприяє видаленню продуктів зносу, передачі крутного моменту до КПП, а також відводить тепло від фрикційних елементів управління і забезпечує мастило тертьових деталей, тому необхідно підтримувати постійний рівень рідини в автоматичній коробці передач. Навіть за відсутності будь-яких ушкоджень при пробігу 10-15 тисяч кілометрів обсяг мастила зменшується на 100-200 мл через випари, так як температура робочої рідини становить 130-140 градусів за Цельсієм.
 
Зменшення кількості мастильного матеріалу сприяє інтенсивному зносу автоматичної коробки передач і її поломки. Ще однією ознакою необхідності негайної заміни масла в АКПП є характерний запах підгорілої мастильної рідини або її темний колір.
 
Масла, вживані для механічних КПП, ні в якому разі не можна використовувати для трансмісій з автоматичною коробкою передач. Для цього використовуються спеціально розроблені рідини ( ATF ).
 
Запис на СТО