Страхування авто

Для Вашої безпеки та комфорту, ми створили відділ страхування. Тепер заїхавши до нас в салон Hyundai центр Львів, Ви маєте змогу застрахувати Ваше авто швидко та якісно. Ми співрацюємо з усіма страховими компанієми міста Львова.

КАСКО "Все включено"

Що можна застрахувати?

Наземний транспортний засіб, зареєстрований в уповноважених органах Міністерства внутрішніх справ України, який належить Страхувальнику на правах власності, повного господарського владіння, оперативного управління або інших законних підставах (договір оренди, лізингу, доручення тощо), а також встановлене на транспортному засобі додаткове обладнання, а саме:

  • легкові автомобілі
  • вантажні автомобілі
  • автобуси
  • причепи (для вантажних ТЗ)

Від чого можна застрахувати?

Страхування наземного транспорту здійснюється на базі «All Risks» (страхування від усіх ризиків) — крім традиційних ризиків «Викрадення», «Збиток внаслідок ДТП», збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.

Страхові ризики

  • Збиток внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
  • Викрадення. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу під час його знаходження в будь-якому місці у будь-який час.
  • Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі, крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів (дерев, снігу, каміння, рекламних щитів тощо), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій*.

* — якщо такі події не є виключенням за договором страхування.

 

Обов'язкова автоцивілка  

Цей вид страхування є обов’язковим згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (надалі – Закон).

Що можна застрахувати?

Цивільну відповідальність за збитки, завдані майну, життю або здоров’ю третіх осіб, внаслідок ДТП, що сталася з вини водія забезпеченого транспортного засобу (надалі також – ТЗ).
З 19 вересня 2011 року у зв’язку зі змінами в законодавстві  ОСЦПВ ВНТЗ може бути укладено тільки один тип договору, умови страхування якого відповідають договору 1- го типу. За таким договором застрахованою вважається відповідальність будь-якої особи, що на законних підставах керує транспортним засобом, вказаним у полісі.

На який строк може бути укладено поліс?

Відносно ТЗ, які  постійно зареєстровані в Україні та які не підпадають під обов’язковий технічний контроль (ОТК), поліс укладається строком  на 1(один) рік.
Виключенням є ТЗ, які мають тимчасову реєстрацію або ті, що зареєстровані в інших країнах, та  ТЗ, які підпадають під ОТК. Відносно таких ТЗ укладаються поліси зі строком дії від 15 днів до 1 року.

Страхова сума

Згідно Закону, страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, встановлена у розмірі 50 000 грн. на кожного потерпілого (не більше 5-ти осіб). 
Страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб становить 100 000 грн. на одного потерпілого.
Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих осіб,  складає 1000 грн.
Франшиза за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб, не застосовується.

 

 

м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42