Hyundai Motor підбила підсумки глобальних продажів автомобілів у травні 2018 року


Hyundai Motor, найбільший автовиробник в Південній Кореї, повідомила про результати глобальних продажів автомобілів у травні 2018 року. На світових ринках компанія реалізувала 387 017 автомобілів, що на 5,7% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Hyundai Motor, найбільша компанія-автовиробник Південної Кореї, оприлюднила звіт про світові продажі за травень 2018 року, згідно з яким на глобальних ринках було реалізовано 387 017 автомобілів. Це на 5,7% більше в порівнянні з тим же періодом 2017 року. Зростання продажів представники компанії пояснюють стабільним попитом на моделі SUV-сегмента (особливо Santa Fe нового покоління і Kona), а також зростаючим інтересом до автомобілів Hyundai на китайському ринку.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6 

Травневі продажу Hyundai Motor на внутрішньому ринку Південної Кореї зросли на 2.1% у порівнянні з минулим роком. Всього на південнокорейському ринку компанія реалізувала 61 896 автомобілів, а бестселером третій місяць поспіль став кросовер Santa Fe нового покоління.

На зовнішніх ринках обсяг продажів автомобілів марки Hyundai в травні виріс на 6,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і склав 325 121 автомобіль. Це зростання аналітики компанії пояснюють попитом на субкомпактний кросовер Kona, який вже кілька місяців продається на ключових ринках.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

Травень став успішним для Hyundai і в Україні. Незважаючи на те, що уповільнення динаміки зростання українського автомобільного ринку, за даними аналітичного агентства «Автоконсалтинг», тривало і в травні 2018 року (порівняно з аналогічним періодом 2017 року було продано на 1,1% менше автомобілів), офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, компанія «Хюндай Мотор Україна», реалізував 495 машин, що на 50% більше, ніж у травні 2017 року. Це дозволило компанії увійти до трійки лідерів ринку легкових автомобілів, а травнева частка Hyundai в Україні склала 7,62%.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 8

Найпопулярнішою моделлю Hyundai на українському ринку залишається кросовер Tucson - в травні його продали в кількості 209 автомобілів, що на 47,18% більше, ніж за той же період минулого року. Крім того, за підсумками травневих продажів Tucson став найбільш продаваним кросовером в C-SUV сегменті.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.