Hyundai Motor представила нове бачення стилістики своїх SUV-моделей


7 червня, на Міжнародному автосалоні в Пусані (Південна Корея) компанія Hyundai Motor представила концепт HDC-2, який отримав ім'я Grandmaster (Гросмейстер). Ця модель розкішного семимісного позашляховика стала втіленням нової дизайнерської філософії «Sensuous Sportiness», відповідно до якої у найближчому майбутньому будуть створюватися усі автомобілі бренду.

Слідом за концептом HDC-1 «Le Fil Rouge», який дебютував навесні 2018 року на автосалоні в Женеві, Hyundai Motor продемонструвала відвідувачам мотор-шоу в Пусані те, як через кілька років можуть виглядати позашляхові моделі бренду.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

На прикладі концепту Grandmaster дизайнери марки показали багатогранність філософії стилю Sensuous Sportiness, який щодо позашляхової лінійки Hyundai, може органічно поєднувати в собі спортивність, міць і чуттєвість. Назва для концепту була запозичена з шахів недаремно: усі майбутні моделі марки будуть асоціюватися з шаховими фігурами. Відповідно до цієї ідеології, Le Fil Rouge та Grandmaster - перші з низки нових моделей, які будуть створені відповідно до нових дизайнерських канонів, в основі яких лежать 4 принципи: пропорції, архітектура, стиль і технології.

«Сьогодні ми продемонстрували концептуальний автомобіль, який є черговим етапом розвитку нашої нової дизайнерської стратегії. Зробивши великий крок вперед в плані дизайну за допомогою стратегії Hyundai Look, ми надалі маємо намір стати брендом, який буде сприйматися клієнтами на позитивному емоційному рівні», - сказав Санг-Юп Лі, віце-президент і глава центру дизайну Hyundai Motor.

Такі елементи дизайну екстер'єру, як масивна хромована решітка радіатору, в яку органічно інтегрована головна оптика, широкі бічні повітрозабірники з вбудованими світлодіодними денними ходовими вогнями, розташованими в двох площинах, що начебто пронизують рельєфний капот, дають уявлення про те, в якому вигляді постануть в найближчому майбутньому SUV-моделі від Hyundai.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7