Hyundai Tucson N Line перетворили на арт-об’єкт


Минулого тижня компанія Hyundai Motor показала, як виглядає кросовер Tucson, "приміряв" спортивний пакет N Line. Щоб підкреслити унікальний характер цього автомобіля, Hyundai Motor залучила талановитого німецького ілюстратора і графічного дизайнера Андреаса Прейса, який спеціалізується на створенні муралів, живих картин і абстрактних експозицій з дерева і паперу. Художник створив з кросоверу справжній арт-об'єкт "Drive A Statement".

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6  

"Мені знадобилося 72 години, щоб створити з і так красивого кросоверу арт-об'єкт, в якому виражений спортивний характер і унікальний стиль автомобіля. Робота над цим автомобілем дозволила мені висловити своє власне "я", що, сподіваюся, оцінять ті, хто побачить "Drive A Statement" на спеціальних заходах, які організовує Hyundai Motor", - зазначив Прейс.

У арт-об’єкті у властивій Прейсу манері поєднуються основні кольори моделей спортивної серії N. Дизайнер особливо підкреслив ключові деталі екстер'єру автомобіля, виділивши їх за допомогою палітри чорного, білого, блакитного і червоного кольорів.

"З моделлю Tucson N Line ми звертаємося до нової аудиторії покупців, які, крім комфорту і безпеки, цінують динаміку і стиль. Саме тому ми запросили молодого і талановитого художника Андреаса Прейса створити проект "Drive A Statement"», який би продемонстрував, що це - особлива модель в нашій лінійці. Ми задоволені роботою Прейса, якому вдалося помітити і висловити у своєму стилі особливості кросовера. Незабаром цей унікальний арт-об'єкт стане основним "героєм" на заходах, які проводитимуться в різних країнах Європи", - заявив Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент з маркетингу та продукту в Hyundai Motor Europe.

 

Як повідомлялося раніше, на європейському ринку Hyundai Tucson N Line буде доступний з трьома двигунами, включаючи нову дизель-електричну силову установку, яка складається з 48-вольтного літій-іонного акумулятору ємністю 0,44 кВт∙г, стартер-генератору з ремінним приводом (MHSG), перетворювача (конвертора) постійного струму для сполучення з системою 12В (LDC) та інвертору. Інженери Hyundai допрацювали підвіску Tucson N Line, оснастивши її посиленими амортизаторами, що дозволило підвищити жорсткість конструкції на 8% спереду і на 5% - ззаду. Також був переналаштований алгоритм роботи електромеханічного підсилювача керма, що дозволило зробити рульове управління гострішим.

Виробництво нового Tucson N Line налагоджено на чеському заводі Hyundai у місті Ношовіце. У країнах ЄС кросовер  надійде у продаж в травні 2019 року.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний імпортер автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.