Восьмимісний позашляховик Palisade, флагман SUV-лінійки бренду Hyundai, отримав високу нагороду Міжнародного конкурсу промислового дизайну Red Dot Award-2019. Унікальна стилістика моделі була особливо відзначена журі конкурсу, яке присудило перемогу Palisade в категорії «Промисловий дизайн: Автомобілі та Мотоцикли».

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

Експертне журі конкурсу, до якого входять 20 провідних світових дизайнерів, відзначило солідність і презентабельність екстер'єру та інтер'єру Hyundai Palisade, віддавши йому перемогу у категорії «Промисловий дизайн: Автомобілі та Мотоцикли».

«Ця нагорода свідчить про результат плідної співпраці талановитих дизайнерів Hyundai по всьому світу, так як в розробці екстер'єру та інтер'єру моделі Palisade взяли участь співробітники всіх центрів Hyundai Design. Це дозволило адаптувати стиль автомобіля під потреби кожного конкретного ринку, а не впроваджувати один і той же дизайн в глобальному масштабі», - сказав Люк Донкервольке, виконавчий віце-президент і головний дизайнер Hyundai Motor Group.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

Palisade, як позашляховик нового покоління, втілює дизайнерський напрямок Hyundai - концепцію чуттєвої спортивності, яка гармонізує основні елементи дизайну пропорцій, архітектури, стилю і технологій, створюючи синергію між естетикою і продуктивністю.

«Palisade є першим ключовим продуктом в лінійці позашляховиків Hyundai і уособлює новий образ марки. Подібно гральній карті, екстер'єр та інтер'єр моделі різко контрастують один з одним, але разом чудово гармонують. Екстер'єр Palisade вирізняє чоловічий, монументальний дух, підкреслений вертикальними лініями, в той час як інтер'єр автомобіля втілює атмосферу стилю і комфорту, в якій переважають горизонтальні акценти», - заявив Санг-Юп Лі, віце-президент і глава Центру дизайну Hyundai Motor.

Hyundai в конкурсі Red Dot Award: всі переможці

Конкурс Red Dot Award - це одна з найважливіших міжнародних премій в галузі промислового дизайну. Логотип Red Dot є своєрідним знаком якості, який присвоюється продукту, який відповідає найвищим вимогам, що пред'являються експертами до стилістики автомобілів.

Компанія Hyundai Motor шостий рік поспіль отримує престижні нагороди конкурсу:

2019 - Palisade

2018 - Kona і NEXO

2017 - Grandeur (Azera) і i30

2016 - IONIQ (Hybrid, Plug-in Hybrid, Electric)

2015 - i20 і Sonata

2014 року - i10 і Genesis

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор  Поділля" - офіційний імпортер автомобілів бренду HYUNDAI в м. Хмельницький. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.