Hyundai Motor Company здобула подвійну перемогу в конкурсі Future Mobility of the Year 2020, котру було засновано в 2019 році Корейським інститутом передових технологій – KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology). Нагород удостоїлися концептуальна воднева вантажівка HDC-6 NEPTUNE та портативний вбудовуваний електричний самокат.

Премія Future Mobility of the Year Awards (FMOTY) 2020 присуджується за вагомий внесок у розвиток мобільності майбутнього, а також досягнення у сфері екологічно чистого транспорту. Водневу вантажівку HDC-6 NEPTUNE і вбудовуваний електричний самокат було визнано кращими в категоріях «Громадський та комерційний транспорт» і «Особистий транспорт» відповідно. Журі з 16 суддів, включно із провідними автомобільними журналістами з 11 країн, обрали подані на премію транспортні засоби Hyundai з числа 71 претендентів на нагороду. Розробки Hyundai Motor Company були відзначені за впровадження інноваційних технологій і сервісів задля реалізації концепції мобільності майбутнього.

Автомобіль HDC-6 NEPTUNE вперше був представлений на Північноамериканській виставці комерційного транспорту в листопаді минулого року, а дизайн вантажівки натхненний зовнішнім виглядом культових експресів 1930-х років. Концептуальний електро-трак втілює уявлення Hyundai про чисте майбутнє за принципом «нуль викидів». Поступовий перехід на комерційні автомобілі з мінімальною кількістю шкідливих викидів - одне з найважливіших напрямків технологічних розробок Hyundai. Оскільки попит на дружній до довкілля комерційний транспорт поступово буде зростати, журі премії FMOTY віддали свій голос на користь концепт-кару, в якому вперше в сегменті комерційних перевезень знайшла застосування інноваційна технологія водневих паливних елементів.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

«Концепція HDC-6 NEPTUNE підкреслює високий статус і досконалість технологій Hyundai Motor у сфері електромобілів на паливних елементах нового покоління, а футуристичний дизайн втілює бачення і споживчу цінність компанії Hyundai Motor в якості лідера світової індустрії водневих технологій мобільності», – зазначив Лі Санг Юп (SangYup Lee), старший віце-президент і керівник глобального дизайн-центру Hyundai.

Вбудовуваний електричний самокат, прототип якого був продемонстрований на міжнародній виставці CES (Consumer Electronics Show) 2017 року, нині розглядається в якості опціонального додаткового оснащення автомобілів майбутнього. Очікується, що портативний пристрій скоро буде інтегрований в автомобілі Hyundai. Заряджаючись під час руху автівки, самокат забезпечить водієві додаткову мобільність в межах міста (так звану «мобільність останньої милі»). Така функціональна особливість була високо оцінена журі нарівні з бездоганною якістю зборки транспортного засобу.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

«Вбудовуваний електросамокат забезпечує мобільність і зручність, задаючи новий стандарт на ринку індивідуальної мобільності», – додав Хен Дон Чжин (Dong Jin Hyun), керівник лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.

У грудні минулого року Hyundai Motor Company представила свою «Стратегію 2025», згідно з якою розробки в галузі інтелектуальних мобільних рішень та сервісів стане одним із ключових векторів розвитку бізнесу. Очікується, що синергія двох напрямків прискорить перетворення компанії в провайдера інтелектуальних послуг мобільності. До 2025 року компанія має намір увійти до трійки світових виробників електромобілів на акумуляторах і паливних елементах, а також закласти основу для розвитку бізнесу на базі нових платформ.