Селектор вибору покриття Terrain Mode на новому Santa Fe


Компанія Hyundai Motor розкриває більше інформації про нову функцію Terrain Mode, що дозволить обирати різні режими водіння в залежності від типу поверхні: «Сніг», «Пісок», «Бруд» (Snow/Sand/Mud). Новий Santa Fe – перший позашляховик Hyundai в Україні та Європі, оснащений цією технологією інтегрованого управління.

Функція Terrain Mode дозволить водіям оптимізувати експлуатаційні характеристики на різних типах поверхні (пісок, сніг, бруд) одним поворотом перемикача. Розроблений на базі технології HTRAC для повнопривідних автомобілів Hyundai, новий  режим вибору покриття Terrain Mode забезпечує ще комфортніше водіння навіть на складних ділянках дороги. Технологія HTRAC автономно розподіляє крутний момент між колесами в залежності від обраного режиму водіння (Drive Mode) та режиму вибору покриття (Terrain Mode).

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

«Ми у Hyundai постійно шукаємо способи покращити якість наших автомобілів, надаючи нашим клієнтам ще більш преміальний продукт. Завдяки таким новим функціям як Terrain Mode, Santa Fe стає високо конкурентоспроможним авто з точки зору технологій та зручності, залишаючись вірним своїй позашляховій історії та надійним для різних дорожніх умов», – зауважує Андреас Крістоф-Гофман, Віце-президент із маркетингу та продуктів Hyundai Motor Європа.

Вибір режиму водіння одним обертом перемикача

На центральній консолі нового Santa Fe з’явиться перемикач, на якому водії зможуть вибирати між чотирма режимами водіння (Drive Mode) та трьома режимами вибору покриття (Terrain Mode). Для переключення між режимами достатньо буде лише натиснути центральну кнопку селектора. Водій зможе бачити, який саме режим він використовує на панелі приладів та AVN екрані.

4 режими водіння – Drive Mode:

  • Comfort забезпечує оптимальну продуктивність та ефективність під час водіння;
  • Sport характеризується підвищеною продуктивністю зі зміною гостроти обертання керма, швидкості перемикання передач та відкликом на педаль газу;
  • Eco забезпечує зміну розгінної динаміки, роботи коробки передач та клімат-контролю задля ефективного споживання палива з метою більш дружнього до довкілля водіння;
  • Smart при активації режиму система автоматично перемикається між режимами Eco, Comfort та Sport залежно від стилю водіння.

Якщо режим водіння (Drive Mode) орієнтований на підвищення продуктивності та ефективності залежно від стилю їзди, то режим вибору покриття (Terrain Mode) регулює крутний момент двигуна, перемикання передач, контроль тяги та розподіл крутного моменту між 4 колесами.

3 режими вибору покриття – Terrain Mode:

  • Snow полегшує управління на засніжених ділянках дороги, мінімізуючи пробуксування коліс;
  • Sand забезпечує плавність та продуктивність водіння на м'яких поверхнях та складних у подоланні ділянках дороги;
  • Mud оптимізує відповідні характеристики для того, щоб рухатись по слизьких та нерівномірних поверхнях.

Про новий Santa Fe

Новий Santa Fe – вдосконалена версія флагманського позашляховика Hyundai. Нова версія моделі пропонує ряд преміальних оновлень. Вперше автомобіль буде представлено у версіях гібрид і plug-in гібрид. До того ж, новий Santa Fe стане першим автомобілем Hyundai в Україні та Європі, який використовує нову платформу третього покоління, в результаті чого покращуються продуктивність, ефективність та безпека. Автомобіль вирізняється своїм новим сміливим та виразним дизайном, а також низкою нових технологій та опцій безпеки. 

Нові технології та опції знайдуть своє відображення у новому Santa Fe на честь двадцятої річниці першого SUV від Hyundai. Старт продажів Santa Fe в Європі розпочався з 2001 року, і з того часу кросовер отримав високу оцінку за комфорт, простір, розмаїття стандартних характеристик та функціональний дизайн. Остання серія вдосконалень зробить новий Santa Fe ще більш преміальним вибором для своїх власників, поєднуючи в собі відмінні характеристики позашляховика із новими функціями (як, наприклад, режим вибору покриття Terrain Mode).

В Україні прем’єра нової моделі очікується наприкінці 2020 року.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.