Hyundai i10 абсолютний лідер продажів в А-сигменті у листопаді


Кожний другий автомобіль А-класу, що був офіційно придбаний в Україні у листопаді - Hyundai i10. Частка ринку у минулому місяці склала 51,06 % 48 автомобілів, і це надуспішний результат, адже старт продажів нової моделі припав лише на весну цього року.

Українському покупцеві подобається, оновлений сучасний та спортивний дизайн, робота силових агрегатів та трансмісії, просунута технологічність автомобіля, місткість багажного відділення яке з легкістю збільшується за допомогою згортання задніх сидінь та компактність. Всі ці характеристики ідеальні як для великих українських міст, так і маленьких містечок. Автомобіль оснащений найкращою у класі мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним монітором і підтримкою додатків Apple CarPlay та Android Auto. Також колісна база та салон автомобіля стали дещо ширшими, що дало додатковий простір салону, а пасажирам – більше комфорту.

Безперечна виразність екстер’єру моделі знаходить продовження й в інтер’єрі, завдяки чому загальний образ автомобіля є напрочуд збалансованим. В новому i10 дизайнерам вдалося вдало поєднати місткість та компактність, а також спортивний стиль та міську практичність.Для українського ринку моделі комплектуються економічними 1 та 1,2 Mpi бензиновими двигунами, механічною чи роботизованою коробкою передач, також доступна комлектація салону на 4 чи 5 пасажирських місць.

Всі автомобілі обладнані системою регенерації енергії (ERS). Коли водій прибирає ногу з акселератора і рухаєтеся накатом із увімкненою передачею, система перетворює кінетичну енергію в електричну та накопичує її в акумуляторі. При прискоренні вона використовує накопичену електроенергію для живлення електричних систем автомобіля, полегшуючи цим навантаження на двигун і зменшуючи витрати палива.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6