Hyundai H350 - мікроавтобус для комфортних пасажирських перевезень в наявності у автосалоні!


Стильний і функціональний автопарк – необхідна умова для успіху Вашого бізнесу. Hyundai H350 відрізняється елегантним дизайном, який здатний поліпшити імідж Вашої компанії. Велика решітка радіатора і головна оптика проекційного типу зі світлодіодними денними ходовими вогнями підкреслюють сучасний образ моделі.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

Комфорт бізнес-класу

Бічні двері з електроприводом, вбудована сходинка і поручні роблять вхід і вихід для пасажирів більш зручним. Акустичний комфорт створює преміальна аудіосистема з 8 динаміками, а за ідеальний мікроклімат кожного з пасажирів відповідає сучасна система клімат-контролю.

Паливна ефективність

Hyundai 350 укомплектований дизельним двигуном CRDi з системою впорскування Common Rail, який дозволяє оптимізувати витрату палива. Двигун працює в парі з 6-ступінчастою механічною КПП, обладнаною індикатором перемикання передач, що в свою чергу також підвищує паливну економічність.

 

Стійке управління

За кермом Hyundai H350 можна сміливо їхати завантаженим навіть по гірському серпантину. Автомобіль сконструйований таким чином, що велике навантаження не впливає на курсову стійкість руху.

 

Багажне відділення

Крім просторого пасажирського салону, автомобіль володіє солідним відсіком для розміщення великої кількості багажу. Розміри багажного відділення – 540 мм в довжину і одна тисяча сімсот дев'яносто вісім мм в ширину.

 

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

Основні характеристики:

-  Мультифункціональне 

рульове колесо

- Сидіння водія оснащене функцією

підігріву

- Підстаканники

-  Преміальна аудіосистема з 8 динаміками 

- Сучасна система клімат-контролю

- Бардачок з функцією охолодження

- Бічні двері з електроприводом

- Вбудована сходинка і поручні

- Розміри багажного відділення – 540 мм

 

Більше інформації щодо комерційних автомобілів дізнавайтесь за номером 067 432 17 47 або за адресою Немирівське шосе 94в!