Поки автовласники сперечаються, який автомобіль кращий за ДВЗ чи електричний, а експерти розділилися на електроскептиків та електрооптимістів, Hyundai доводять, що не планує залишати свої провідні позиції в жодному з напрямків автовиробництва.

Нещодавно завершилося голосування Громадського журі акції "Автомобіль року в Україні 2022", в результаті якого стало визначення 10 фіналістів. За правилами акції на першому етапі фіналістів обирає громадськість, після чого журі обере "Кросовер/SUV 2022", аналогічну процедуру проведуть і серед легкових автомобілів. Також будуть обрані переможці у додаткових та спеціальних номінаціях.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 6

Цього року розгорнулася боротьба між двома моделями Hyundai, основою яких є дві різні технології. І знаменним є те, що модель IONIQ 5 знадобилася менше року, щоб брати участь у боротьбі серед класичних автомобілів.

Українські автолюбителі не перші зустрілися з дилемою, який автомобіль кращий – TUCSON чи IONIQ 5? Так, за версією впливового німецького автомобільного видання Auto Bild та TUCSON I IONIQ 5 визнані найкращими автомобілями на імпортованим ринку. Також IONIQ 5 і TUCSON отримали найвищу оцінку безпеки 5 зірок, від Euro NCAP.

Автомобілі Hyundai м. Львів | Купити новий Хюндай | Авто Лідер Захід - фото 7

У Німеччині та у Великій Британії (за версією "Auto Express New Car Awards 2021") IONIQ 5 визнаний автомобілем року. За версією іншого впливового британського ресурсу News UK Motor Awards, саме Hyundai TUCSON Авто року 2021.

Можна точно сказати, що поєднує ці дві моделі: високі технології та функції, передові системи безпеки, комфорт, а також любов автовласників. На двох IONIQ 5 та TUCSON вже зібрали 61 нагороду у Європі. Зважаючи на той факт, що більшість конкурсів на авто року ще перебувають в активній фазі проведення, ці нагороди далеко не останні.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567