Крок у простір.

І у цьому просторі ви маєте необмежені можливості. Зробіть крок у напрямку абсолютно нової STARIA – відчуйте винятковий комфорт, універсальність, найвищий рівень безпеки та зв’язку. Це один маленький крок для Hyundai і один величезний стрибок у майбутнє MPV.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 8

    Створений, щоб виділятися.

    Наслідуючи спрощену форму космічного корабля, зовнішній вигляд STARIA натхненний світловою лінією, що освітлює горизонт Землі при сході сонця, коли дивишся на нього з космосу.

  2. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 9

    Найкращі в своєму класі функції безпеки.

    Завдяки найкращим у своєму класі функціям безпеки STARIA забезпечує ще більше спокою під час їзди: до шести подушок безпеки та широкий асортимент вдосконалених систем допомоги водієві.

  3. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 10

    Простір, стиль та універсальність.

    Ласкаво просимо до нової ери багатоцільових автомобілів – дизайн місткого салону у стилі lounge дозволяє вам та вашим пасажирам насолоджуватися більшим простором та універсальністю.

    STARIA Wagon: комфортний салон для 9-ох пасажирів з 1303-літровим багажним відділенням.

    Знаковий зовнішній вигляд універсалу STARIA – це лише половина історії. Кожен сантиметр цього стильного 9-місного автомобіля оптимально використовує простір кабіни, щоб кожен на борту насолоджувався комфортом. Отже, незалежно від того, чи ви їдете з сім’єю в подорож чи в аеропорт з клієнтами – це ідеальний вибір для забезпечення місткості та універсальності.

    Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 11
    Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 12

    STARIA Premium: підносячи 7-місну мобільність до рівня розкоші.

    Елегантно футуристична STARIA Premium робить більше, ніж просто встановлює нову естетику дизайну - автомобіль переосмислює сегмент розкішних мікроавтобусів, щоб започаткувати власний клас. Перейдіть до представницького класу з цим розкішно обладнаним 7-місним автомобілем і відчуйте новий рівень комфорту. Преміальні електро керовані сидіння для релаксації у другому ряді легко відкидаються та переміщуються для більш зручної посадки чи отримання максимального вантажного простору.

    1. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 21

      Розумні мультимедіа.

      Вам та вашим пасажирам легко бути на зв'язку завдяки бездротовій зарядці смартфону, портам USB спереду і ззаду, 10,25-дюймовій цифровій панелі приладів і сенсорному екрану.

    2. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 22

      Розумна зручність.

      За допомогою камери та динаміків постійно підтримується зв’язок з пасажирами (або домашніми улюбленцями) другого ряду. Проводьте зустрічі чи просто спостерігайте за тим, що відбувається ззаду.

    3. Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 23

      Розумна безпека.

      Розумні функції, такі як асистент запобігання зіткненню спереду (FCA) і асистент запобігання зіткненню в «сліпих» зонах (BCA), забезпечують додаткову безпеку пасажирів.

      Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 24

      Дивіться презентацію абсолютно нової STARIA!

      Абсолютно нова STARIA була представлена світу 14 квітня – дивіться подію тут:

      Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

      Як і кожен автомобіль Hyundai, нова STARIA була побудована за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію 5 років або 100 000 км пробігу, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

      Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 25
      Переваги Hyundai STARIA | Хюндай Мотор Україна - фото 26

      Дізнатися більше про абсолютно нову STARIA.

      Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
      1. 1
      2. 2